O Nas

Problem? -> Rozwiązanie

Notel koncentruje się równolegle na aspektach technicznych oraz ekonomicznych związanych z telekomunikacją, dążąc do poprawy efektywności procesów biznesowych, weryfikacji jakości i wydajności sieci.

Nasze innowacyjne podejście, dostosowanie procesu do potrzeb klienta oraz szybkość implementacji, umożliwiają nam zapewnienie najwyżej jakości usług i dedykowanych rozwiązań na najwyższym poziomie, potwierdzonym referencjami klientów i partnerów biznesowych.

Read more

Usługi

Jak możemy pomóc?

Unikalne narzędzia i wieloletnie doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie wspierając naszych klientów w polepszaniu wydajności sieci, lepszej jakości dostarczanych usług, lub weryfikacji kontraktu z dostawcą, przy zachowanu efektywnego wykorzystania zasobów i kontroli kosztów : OPEX i CAPEX.

Nasze usługi obejmują między innymi: monitorowanie SLA, audyty sieci, pomiary telekomunikacyjne, niezależne testy porównawcze, optymalizację, wymiarowanie i parametryzację sieci telekomunikcayjnych.

Read more

Rozwiązania

Badania i rozwój to klucz do innowacyjnych rozwiązań

Uczestniczymy w szeregu projektów badawczych oraz rozwoju oprogramowania. Pozwala nam to na dostarczenie rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta bardziej efektywnie, konkurencyjnie cenowo oraz z krótszym czasem implementacji.

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu i oprogramowania IT. Nasze produkty wspierają między innymi kontrolę procesu, zarządzanie jakością sieci i konfiguracji, optymalizację oraz pomiary E2E.

Portal RFBENCHMARK zapewnia tysiącom użytkowników na całym świecie dostęp do aktualnych informacji o jakości usług oferowanych przez operatorów telekomunikacyjnych.

Read more